Intersolar 2019, całkowity sukces.

Cały zespół chciałby podziękować za liczne wizyty na targach Intersolar 2019. Już teraz cieszymy się na Intersolar 2020!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku!

Nasza firma jest zamknięta od 24.12.2018 do 04.01.2019.

Szczęśliwe wakacje od zespołu Arausol!

REGULAMIN OCHRONY DANYCH - DSGVO

Zwracamy uwagę na Twoje dane! Dlatego dostosowaliśmy naszą politykę prywatności do nowego unijnego rozporządzenia o ochronie danych (DSGVO). Podstawy umowy można znaleźć na naszej stronie głównej pod poniższym linkiem.  Dziękuję.

 

INTERSOLAR 2018

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznym Intersolar 2018. Również w 2019 roku mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze nowości.

Czekamy na Państwa z niecierpliwością !

 

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie nas podczas targów Intersolar 2017

Mamy przyjemność przedstawić najciekawsze produkty wystawione na targach Intersolar 2017 w Monachium.

 Więcej →

 

arausol NA TARGACH intersolar 2016

Na targach Intersolar 2016 w Monachium zaprezentowaliśmy obok naszego głównego stoiska w hali A3 carport premium zadaszony modułami szkło/szkło.Dziękujemy serdecznie wszystkim zwiedzającym za odwiedzenie ...

Więcej →

 

Arausol Brasil

Od 2016 roku firma Arausol Brasil planuje i pracuje nad realizacją dużych projektów farm fotowoltaicznych w Brazylii i Ameryce Południowej. Na projektowanych farmach wykorzystane zostaną zarówno systemy wolnostojące jak i jednoosiowe systemy nadążne. ...

Więcej →

 

Ścisła współpraca

Firma Arausol podpisała umowę o współpracy joint-venture z Trend Enerji Teknolojileri A.S. Trend Enerji Teknolojileri A.S. reprezentuje firmę Arausol i pełne portfolio jej produktów na terenie Turcji, krajów Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Wschodniej. Rozpoczęto już prace nad projektami i realizacją pierwszych fotowoltaicznych systemów wolnostojących i montowanych na dachach w Ankarze i Antalii.

 

 

Największa farma solarna na terenie Skandynawii

W 2015 r. firma Arausol rozpoczęła realizację największej farmy solarnej na terenie Skandynawii. Jako generalny wykonawca robót, Arausol odpowiadała za pełny proces realizacji inwestycji, od fazy projektu poprzez produkcję aż do montażu i uruchomienia instalacji.

Więcej →

 

100 MEGAWATÓW w ciągu 10 tygodni

Pod koniec 2015 r. Arausol oddała do użytku kilka farm solarnych w czasie krótszym niż 10 tygodni. Łączna wydajność systemów wolnostojących typu FMS-H4 składających się z czterech modułów montowanych w układzie poziomym oraz systemu FMS-H5 z pięcioma modułami ułożonymi poziomo wynosi 100 megawatów.

 

Fotowoltaiczne wiaty garażowe w wersji premium

Wersję garażu fotowoltaicznego SCS 100 P Premium Design wprowadzono latem 2015. Pierwszy garaż fotowoltaiczny w wersji Premium Design posiadający łącznie aż 26 miejsc parkingowych i wyposażony w ...

Więcej →

 

Arausol na targach Intersolar 2015

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Intersolar, na których prezentowaliśmy przede wszystkim nasze profesjonalne systemy wolnostojące, systemy przeznaczone do montażu na dachach oraz fotowoltaiczne wiaty garażowe.  ...

Wróć do aktualności →

 

160325_Intersolar2015.jpg

ROK 2015 TO ROK PEŁEN SŁOŃCA

Niemiecka stacja meteorologiczna obliczyła, że oprócz roku 2000 i 2005, rok 2015 był drugim pod względem ilości najcieplejszych dni od czasu rozpoczęcia pomiarów w 1881 r. W niektórych rejonach Niemiec odnotowano ponad 2000 godzin słonecznych w okresie od stycznia do grudnia. Systemy fotowoltaiczne firmy Arausol pozwalają na wykorzystanie każdej godziny światła słonecznego.

 

ARAUSOL NA TARGACH INTERSOLAR 2014

Głównymi produktami prezentowanymi przez Arausol podczas targów Intersolar 2014 były systemy fotowoltaiczne wolnostojące FMS H6 charakteryzujące sie wytrzymałą konstrukcją i prostą budową oraz fotowoltaiczne wiaty garażowe. ...

Wróć do aktualności →

 

Ikea Berlin

Arausol wykonała i zamontowała kompletny system modułów fotowoltaicznych na płaskim dachu dla największego w Europie sklepu z meblami i wyposażeniem wnętrz tj. dla IKEA Berlin-Lichtenberg. Cały system oparty w głównej mierze na modelu FDS 201 OW ma całkowitą moc energetyczną około 500 kWp.

 

Ikea Mediolan

Arausol zamontowała kompletny system modułów fotowoltaicznych dla nowego sklepu z meblami i wyposażeniem wnętrz IKEA w Mediolanie. System jest zbudowany z modelu FDS 201 OW na płaski dach i ma całkowitą moc energetyczną około 500 kWp.