Arausol – Twój partner w innowacyjnych technologiach fotowoltaicznych

Arausol jest jedną z wiodących na rynku firm specjalizujących się w opracowywaniu projektów i dostarczaniu gotowych rozwiązań w zakresie systemów fotowoltaicznych i energii odnawialnej. Dzięki wykorzystywaniu nowatorskich pomysłów, wprowadzaniu indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów, dobremu rozumieniu rynku oraz stawianiu klienta zawsze na pierwszym miejscu, firmie Arausol udało się osiągnąć wiodącą pozycję pośród wielu przedsiębiorstw z tego sektora.

Projektowane przez firmę Arausol systemy dla instalacji fotowoltaicznych stałych lub nadążnych z możliwością montażu zarówno na dachach płaskich jak i spadzistych znacznie wyprzedzają inne konstrukcje pod względem innowacyjności oraz dostosowaniu do wymagań klienta. Opracowane samodzielnie przez naszą firmę standardowe systemy pozwalają klientom na całym świecie korzystać z wydajnych ekonomicznie rozwiązań konstrukcji fotowoltaicznych.

Od kilkunastu lat firma Arausol starała się wykorzystać zdobywaną od długiego czasu wiedzę fachową w celu opracowania innowacyjnego projektu garażu solarnego, który przewyższałby inne rozwiązania pod względem łatwości eksploatacji i nowoczesnego wyglądu.

Systemy fotowoltaiczne Arausol, których zadaniem jest spełnianie najbardziej nawet szczegółowych wymagań klienta są projektowane, konstruowane i składane w siedzibie głównej firmy w Schorndorf koło Stuttgartu w Niemczech.